Обіймами Метелика, щоб допомогти впоратися з гострими постійними стражданнями

Покрокове керівництво щодо того, як робити обійми метелика, щоб зменшити постійний гострий дистрес.

Доктор Ігнасіо Джареро та його команда використовували Butterfly Hug у більш ніж 200 випадках у найгірших сценаріях кризових ситуацій для зменшення симптомів важкого дистресу та для самообслуговування лікарів.

Обійми Метелика
Вправи самодопомоги для обробки постійного травматичного стресу

Будь ласка, уважно дотримуйтесь цих інструкцій.

Схрестіть руки на грудях,так, щоб кінчик середнього пальця кожної рукизнаходився нижче ключиці,а інші пальці і долоні покривали областьгрудей або грудної клітки. Руки і пальці повинні бути максимально вертикальними. так, щоб пальці вказували на шию а не на руки. Замкніть великі пальці, щоб сформувати тіло метелика а витягнутими пальцями утворюють крила метелика.

Ваші очі можуть бути закриті, або частково закриті, дивіться на кінчик носа. Далі чергуйте рух рук, як махаючі крила метелика але чергуйте … ліва, права, ліва, права… у своєму власному стабільному темпі. Ліва-права-ліва-права… Як ніби ви заспокоюєте кохану людину … відчуйте вібрацію крана… Це добре….

Нехай ваші руки вільно рухаються. Дихати можна повільно і глибоко (черевне дихання), і спостерігаєте, що відбувається у вашій голові і тілі це як думки, образи, звуки, запахи, почуття, і фізичні відчуття… не змінюючись, не відштовхуючи свої думки або засуджуючи. Ви можете удавати, що ви спостерігаєте за хмарами, що проходять повз.

Тепер давайте зробимо Обійми Метелика для обробки хвилюючого матеріалу в 4 кроки.

Крок 1:

Перед вечерею або відразу після сумної події,
робіть наступне з відкритими або частково закритими очима,
не повністю закритими.

Запустіть уявний фільм про всю сумну подію. якщо ви робите це щодня, наприклад, якщо ви передовій, що допомагає людям з проблемою корона вірусу в лікарні або інших обставинах, почати з безпосередньо перед початком хвилювання і до сьогодні або навіть у майбутньому для будь-якого складного сценарію, який ви собі уявляли.

Крок 2:

Після того, як ви закінчите вести уявний фільм, Спостерігайте і помічайте своє тіло. Не просто спостерігайте, а по-справжньому помічайте своє тіло, Перевірте своє тіло на предмет будь-яких хвилювань. Це можуть бути неприємні або дратівливі емоції. або фізичні відчуття. Потім оцініть свій рівень хвилювання/занепокоєння від 0, це не вважається занепокоєнням, до 10, що є максимальним хвилюванням, яке ви можете відчути.

Крок 3:

Тепер почніть виконувати Обійми метелика, стоячи або сидячи в кріслі. У той же час, уявіть, що ви маршируєте у своєму власному темпі разом з Обіймами Метелика.

З відкритими або частково закритими очима, знову поверніться в уявний фільм … постійно роблячи Обійми Метелика і маршируйте одночасно. В кінці уявного фільму зупиніть Обійми Метелика і ходьбу або марш на своєму місці. Тепер глибоко вдихніть двічі. І ще раз вдихніть глибоко двічі.

Крок 4:

Спостерігайте і помічайте своє тіло, скануйте все тіло. Потім оцініть свій рівень хвихювання на неприємні або дратівливі емоції або фізичні відчуття, від 0, що не вважається хвилюванням, до 10, що є максимальним хвилюванням, яке ви можете відчути.

Якщо ваші хвилювання 4, 5, 6 до 10, повторіть кроки 3 & 4 до тих пір, поки ваше хвилювання не досягне рівнів між 0, 1,2 або 3.

Важлива примітка якщо тривожні симптоми не зменшуються або вони збільшуються, негайно звернутися до фахівця з психічного здоров’я в лікуванні травми.

Дякую за вашу увагу і Обійми Метелика для кожного з вас.